logo parp
logo system rad ds. kompetencji
logo sektorowa rada ds kompetencji

Aktualności

Zapraszamy do udziału w Konkursie "Pracodawca Jutra 2021"

Wnioski w konkursie „Pracodawca Jutra 2021” organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości można składać do 20 grudnia, a ich wypełnienie jest niezwykle proste – za pomocą formularza na stronie internetowej Formularz zgłoszeniowy - PARP - Centrum Rozwoju MŚP.

Program Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości skierowany jest do mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, w których po 1 stycznia 2019 roku realizowano inicjatywy edukacyjne. Aplikować można w trzech kategoriach:
  • Rozwój pracownika
  • Dojrzałe kompetencje
  • Ambasador edukacji.
Konkurs objęty jest patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki.

W ramach Konkursu Pracodawca Jutra powstał film promocyjny (https://www.youtube.com/watch?v=AX-VdTR6g9s), w którym znajdziecie Państwo wypowiedzi poprzednich laureatów, którzy o konkursie mówią tak:

  • „Nagroda „Pracodawcy Jutra” pozwala nam budować wiarygodność i prestiż wśród naszych pracowników, ale przede wszystkim wśród kandydatów do pracy”.
  • „Konkurs to moment, kiedy można pochwalić się swoimi osiągnięciami”. 


PJ

Projekt

Sektorowa Rada ds. Kompetencji – Sektor żywności wysokiej jakości stanowi forum wymiany informacji o potrzebach i wymaganiach dotyczących zarówno kwalifikacji, jak i kompetencji pracowników wszystkich szczebli produkcji w Sektorze, z uwzględnieniem pracodawców, przedstawicieli edukacji formalnej i nieformalnej oraz rynku pracy. 

Celem działania Rady jest zwiększenie wiedzy o potrzebach kwalifikacyjno-zawodowych w Sektorze. 
Projekt nr UDA-POWR.02.12.00-00-SR02/18 jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020